Nowoczesne materiały

Nowoczesne materiały

Komunikacja

Komunikacja

Doświadczenie

Doświadczenie

Terminowość

Terminowość

O nas

Oferujemy budowę domów na działce klienta w zakresie całości procesu inwestycyjnego: prowadzenie wszystkich rodzajów prac budowlanych pod nadzorem inżynierskim, zaopatrzenie w materiały, zapewnienie sprzętu, transportu, zaplecza itd. Zlecenie może dotyczyć budowy „pod klucz”, bądź wybranych etapów budowy. Sprzedajemy gotowe projekty architektonicznych biur z całej Polski. W ramach prowadzonej działalności oferujemy także przygotowanie indywidualnych projektów architektoniczno-budowlanych, adaptacje projektów gotowych, opracowanie planów zagospodarowania działek, uzgodnienia z urzędami i gestorami mediów, przygotowanie kompletu dokumentacji do pozwolenia na budowę. Świadczymy usługi aranżacji wnętrz i prowadzimy prace wykończeniowe prowadzone według indywidualnych projektów lub wskazań Klienta. Uważnie wsłuchując się w gust oraz budżet określony przez klienta sugerujemy pomoc architekta wnętrz już na etapie budowy domu, czy też przed rozpoczęciem prac remontowych, aby uniknąć zbędnych kosztów związanych z późniejszymi przeróbkami instalacji elektrycznej, wodnej, czy kanalizacyjnej. Sprawdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/djmonolitfirma/

O nas
Lokalna firma z tradycjami

Lokalna firma z tradycjami

Nieprzerwana działalność od 1999 roku umożliwiła nam zbudowanie ekipy wykwalifikowanych, godnych zaufania pracowników, zdobycie doświadczenia w zakresie rozpoznawania oczekiwań klientów, wypracowanie formuły współpracy z inwestorem - od wyboru i adaptacji projektu budowlanego poprzez prowadzenie prac budowlanych „pod klucz”. Ludzie morza i osoby pracujące czasowo za granicą chętnie korzystają z oferowanej przez nas kompleksowej obsługi. W czasie nieobecności w kraju, inwestor może obserwować postępy na placu budowy przez specjalnie zaprojektowaną w tym celu funkcjonalność naszej strony internetowej - zabezpieczoną hasłem indywidualną galerię, której zawartość jest uzupełniania regularnie, wraz z postępem prac.

Nasi klienci

Nasi klienci

Liczba realizowanych przez nas inwestycji w ciągu roku umożliwia nam indywidualne podejście do potrzeb każdego z naszych klientów i ścisłe dopasowane naszych usług do ich wymagań. Nasi klienci najczęściej decydują się na realizację własnej inwestycji na należącej do nich działce w dwóch-trzech etapach np.: stan surowy, deweloperski, prace wykończeniowe. Umowy na kolejne etapy robót podpisujemy po zakończeniu prac na poprzednim etapie. Pozwala na budowanie wzajemnego zaufania i budowę wymarzonego domu bez zbędnego stresu, w miłej atmosferze. Lubimy czasem odwiedzić naszych dawnych inwestorów aby pochwalić się zrealizowanymi inwestycjami potencjalnym klientom. Często przy tej okazji możemy nawet liczyć na kawę :-)

Dlaczego nasza oferta jest konkurencyjna?

Dlaczego nasza oferta jest konkurencyjna?

Wybierając nasze usługi klienci mają gwarancję, że: a) zbudują dom własnych marzeń, ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości b) zrealizują wszystkie rodzaje prac budowlanych pod okiem jednego wykonawcy (koordynacja etapów robót, dostaw materiałowych, nadzór inżynierski, koordynacja i nadzór nad pracami wykonawców i usługodawców, których na budowę wprowadzić chciałby inwestor - np. prace ogrodnicze, montaż zabudowy kuchennej, sauny, rekuperacji itd.) c) mogą liczyć na elastyczność wykonawcy w czasie budowy (wprowadzać zmiany, zmieniać i negocjować zakres kolejnych prac) d) wykonawca nie zniknie z rynku tydzień po zakończeniu budowy, przyjedzie wykonać naprawy gwarancyjne i odbierze telefon od inwestora nawet w niedzielę. Ceny naszych usług wraz z materiałami odpowiadają cenom rynkowym. Często możemy zaoferować naszym inwestorom istotne rabaty.

Dlaczego nie jesteśmy najtańsi na rynku?

Dlaczego nie jesteśmy najtańsi na rynku?

Budujemy domy dla konkretnych klientów i chcemy aby służyły im przez długie lata. Nie oszczędzamy na materiałach. Nie stosujemy tańszych zamienników i nie pomijamy żadnych etapów technologicznych aby ciąć koszty. Ponieważ naszych klientów w ciągu roku mamy kilku (większość z polecenia naszych byłych klientów), możemy zaoferować im indywidualną opiekę nad inwestycją i pełne zaangażowanie naszych sił i środków. Odpowiadamy na telefony naszych inwestorów 24/7, bo zależy nam na dobrej współpracy i sprawnej realizacji budowy. Każda inwestycja objęta jest nadzorem inżynierskim (kierownik budowy). Nasi długoletni pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę, cieszą się naszym pełnym zaufaniem i szybko zaskarbiają sobie sympatię inwestorów. Prowadzone przez nas place budów są schludne. Dysponujemy własną bazą sprzętową, biurem obsługi klienta, w którym można nie tylko kupić projekt, zlecić jego adaptację, ale i liczyć na fachową obsługę w czasie trwania budowy. Organizujemy i koordynujemy cały proces budowy - w ścisłej współpracy z inwestorem, nawet jeśli wymaga to od nas dodatkowych nakładów czasu i pracy. Nasze ceny należą do średnich na trójmiejskim rynku. Oferując wysoką jakość usług - jesteśmy atrakcyjni cenowo.

Indywidualna galeria z postępem prac nad Twoją inwestycją

Dla klientów, którzy nie mogą lub nie chcą codziennie odwiedzać placu budowy stworzyliśmy indywidualne galerie, w których mogą oni na bieżąco kontrolować postęp prac. Każdy z inwestorów, który zgłosi taką chęć otrzyma osobisty kod dostępu, dzięki któremu będzie mógł się zalogować do dedykowanego mu zbioru zdjęć z budowy swojego domu. To udogodnienie umożliwia naszym klientom pracującym poza granicami kraju obserwację postępujących prac na bieżąco. Ponadto, umieszczana tu dokumentacja fotograficzna jest przydatna dla potrzeb rozliczeń kredytów bankowych (np. uruchamianie kolejnych transz kredytowych). Nasze zdjęcia służą również jako podstawa do składania reklamacji u dostawców, czy producentów.Przydatne okazują się także zdjęcia zawierające rozmieszczenie różnego typu instalacji. Zebrane w osobistej galerii zdjęcia z czasem nabierają głównie charakteru sentymentalno-wspomnieniowego. Dzięki indywidualnie przygotowanym galeriom ze zdjęciami z realizacji projektów teraz każdy z naszych klientów może sięgnąć do swojej, prywatnej dokumentacji fotograficznej z budowy.


Przykładowa galeria Zaloguj się

Indywidualna galeria z postępem prac nad Twoją inwestycją

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń aby umówić się na spotkanie: 58 782 31 73 lub 501 89 80 14