Oferta

Budowa

Oferujemy budowę domów na działce klienta w zakresie całości procesu inwestycyjnego: prowadzenie wszystkich rodzajów prac budowlanych pod nadzorem inżynierskim, zaopatrzenie w materiały, zapewnienie sprzętu, transportu, zaplecza itd. Zlecenie może dotyczyć budowy „pod klucz”, bądź wybranych etapów budowy.

Projekty indywidualne i adaptacje

Sprzedajemy gotowe projekty architektonicznych biur projektowych z całej Polski. Wśród dostępnych propozycji znajdziecie Państwo: domy jednorodzinne, dwurodzinne, wielopokoleniowe, w tym domy na wąską działkę, na lekki spadek terenu, z wjazdem od południowej strony, małe domy rekreacyjne, bliźniaki, domy w zabudowie szeregowej, domy z częścią usługową, domy w różnorodnych technologiach: tradycyjnej murowanej, w szkielecie drewnianym, w konstrukcji bala drewnianego. W ofercie posiadamy także projekty wolnostojących garaży, w tym także garaże z częścią mieszkalną, garaże z częścią gospodarczą, pawilony handlowe, a nawet zbiorniki na nieczystości.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy także przygotowanie indywidualnych projektów architektoniczno-budowlanych, adaptacje projektów gotowych, opracowanie planów zagospodarowania działek, uzgodnienia z urzędami i gestorami mediów, przygotowanie kompletu dokumentacji do  pozwolenia na budowę.

Indywidualna oferta cenowa

W oparciu o indywidualnie sporządzoną ofertę, która powstaje po przedłożeniu nam projektu architektoniczno-budowlanego, do każdej umowy przygotowujemy harmonogram finansowo-rzeczowy dzięki któremu inwestor może śledzić stan zaawansowania poszczególnych etapów prac budowlanych w stosunku do uiszczanych płatności. Nasi klienci korzystający z kredytów otrzymują od nas pomoc w postaci opracowania kosztorysów wymaganych przez banki. W naszej firmie można także zamówić kosztorys szczegółowy.

Aranżacje wnętrz

Świadczymy usługi aranżacji wnętrz i prowadzimy prace wykończeniowe prowadzone według indywidualnych projektów lub wskazań Klienta. Podejmujemy się prac wykończeniowych i wyposażeniowych domów, mieszkań, biur. Uważnie wsłuchując się w gust oraz budżet określony przez klienta sugerujemy pomoc architekta wnętrz już na etapie budowy domu, czy też przed rozpoczęciem prac remontowych, aby uniknąć zbędnych kosztów związanych z późniejszymi przeróbkami instalacji elektrycznej, wodnej, czy kanalizacyjnej.

Nasze realizacje

Zapoznaj się wybranymi inwestycjami zrealizowanymi przez naszą firmę na przestrzeni ostatnich kilku lat. W galerii pokazujemy różne etapy prac budowlanych - od robót ziemnych przez murarskie, instalacyjne, elewacyjne, dekarskie aż po wnętrzarskie.